WLS70XW1200DPWMQ
Part Number:
WLS70XW1200DPWMQ
Housing Material :
Polycarbonate (PC)
Length :
47.24" (1200.0mm)
Luminous Flux :
5400lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
2.70" (68.5mm) Dia
Rated Life :
Termination Style :
Connector (M12)
Voltage - Supply :
10 ~ 30VDC