HLS27DWY0570C
Part Number:
HLS27DWY0570C
Description:
HLS27 HAZARDOUS LOCATION DUAL CO
Illumination Color :
White, Yellow
Length :
22.44" (570.0mm)
Luminous Flux :
1100lm White, 340lm Yellow
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Profile (W x H) :
1.50" (38.1mm) Dia
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC