WLS27CWGRYB5-0850HS24Q
Part Number:
WLS27CWGRYB5-0850HS24Q
Description:
WLS27 MULTICOLOR LIGHT STRIP; LE
Illumination Color :
Blue, Green, Red, White, Yellow
Length :
33.46" (850.0mm)
Luminous Flux :
300lm Blue, 960lm Green, 444lm Red, 1560lm White, 1368lm Yellow
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
1.06" (27.0mm) Dia
Voltage - Supply :
24VDC