HLS27DWR0145CQP
Part Number:
HLS27DWR0145CQP
Description:
HLS27 HAZARDOUS LOCATION DUAL C
Illumination Color :
Red, White, Cool
Length :
5.71" (145.0mm)
Luminous Flux :
65lm Red, 275lm White
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Profile (W x H) :
1.50" (38.1mm) Dia
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC