WLS27XWGRYB5-0850HS24Q
Part Number:
WLS27XWGRYB5-0850HS24Q
Description:
WLS27 MULTICOLOR LIGHT STRIP; LE
Features :
Cascadable
Illumination Color :
Blue, Green, Red, White, Yellow
Length :
33.46" (850.0mm)
Lens Type :
Flat, Diffused
Luminous Flux :
375lm Blue, 1200lm Green, 555lm Red, 1950lm White, 1710lm Yellow
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
1.06" (27.0mm) Dia
Voltage - Supply :
24VDC