WLS27XG990DSQ
Part Number:
WLS27XG990DSQ
Description:
WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
Features :
Dimmable, High/Low/Off Switching
Illumination Color :
Green
Length :
38.98" (990.0mm)
Lens Type :
Flat, Diffused
Luminous Flux :
1260lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.06" (27.0mm) Dia
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC