WLS70XW900DPWM
Part Number:
WLS70XW900DPWM
Housing Material :
Polycarbonate (PC)
Length :
35.43" (900.0mm)
Luminous Flux :
4050lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
2.70" (68.5mm) Dia
Rated Life :
Termination Style :
Wire Leads
Voltage - Supply :
10 ~ 30VDC