WLB92ZCB550PBQM
Part Number:
WLB92ZCB550PBQM
Illumination Color :
Blue
Length :
21.65" (550.0mm)
Luminous Flux :
405lm
Operating Temperature :
-35°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
3.82" x 4.09" (97.0mm x 104.0mm)
Voltage - Supply :
100 ~ 277VAC