WLS28-2XW1130XPWMQ
Part Number:
WLS28-2XW1130XPWMQ
Description:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH
Features :
Dimmable
Illumination Color :
White
Ingress Protection :
IP50 - Dust Protected
Length :
44.49" (1130.0mm)
Luminous Flux :
3200lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.10" x 0.82" (28.0mm x 20.9mm)
Rated Life :
75,000 Hours
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC