WLS70ZXW900DA
Part Number:
WLS70ZXW900DA
Length :
35.43" (900.0mm)
Luminous Flux :
4050lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
2.70" (68.5mm) Dia
Termination Style :
Cable Leads
Voltage - Supply :
100 ~ 277VAC