WLS28-2CWGRYB5-0850DX24Q
Part Number:
WLS28-2CWGRYB5-0850DX24Q
Description:
WLS28-2 MULTICOLOR LIGHT STRIP;
Illumination Color :
Blue, Green, Red, White, Yellow
Ingress Protection :
IP50 - Dust Protected
Length :
33.46" (850.0mm)
Lens Type :
Flat, Diffused
Luminous Flux :
375lm Blue, 1200lm Green, 555lm Red, 1950lm White, 1710lm Yellow
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
Rated Life :
50,000 Hours
Voltage - Supply :
24VDC