WLB72BZCW2400DACT
Part Number:
WLB72BZCW2400DACT
Description:
WLB72 BASIC WORK LIGHT BAR; 0-10
Features :
Dimmable
Housing Material :
Polycarbonate (PC)
Length :
47.24" (1200.0mm)
Luminous Flux :
13600lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
2.83" x 3.23" (72.0mm x 82.0mm)
Voltage - Supply :
120 ~ 277VAC