WLS70ZCW600DAQM
Part Number:
WLS70ZCW600DAQM
Housing Material :
Aluminum (Al)
Length :
23.62" (600.0mm)
Luminous Flux :
2700lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
2.70" (68.5mm) Dia
Rated Life :
50,000 Hours
Termination Style :
Connector
Voltage - Supply :
100 ~ 277VAC