WLB92XG550PWMQ
Part Number:
WLB92XG550PWMQ
Description:
WLB92 WORK LIGHT BAR; PWM DIMMIN
Features :
Dimmable
Illumination Color :
Green
Length :
21.65" (550.0mm)
Lens Type :
Tubular, Diffused
Luminous Flux :
1430lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
3.82" x 4.09" (97.0mm x 104.0mm)
Termination Style :
Connector (M12)
Voltage - Supply :
24VDC