WLAW190X180DPWMQ
Part Number:
WLAW190X180DPWMQ
Approval Agency :
CE, cULus
Features :
Dimmable
Length :
7.09" (180.0mm)
Luminous Flux :
715lm
Operating Temperature :
-20°C ~ 50°C
Power - Rated :
Product Status :
Active
Profile (W x H) :
7.09" x 1.02" (180.0mm x 25.8mm)
Rated Life :
Termination Style :
Connector (M12)
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC