HLS27DWYRXX3-145C24
Part Number:
HLS27DWYRXX3-145C24
Description:
HLS27 HAZARDOUS LOCATION MULTICO
Illumination Color :
Red, White, Yellow
Length :
5.71" (145.0mm)
Luminous Flux :
75lm Red, 260lm White, 225lm Yellow
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Profile (W x H) :
1.50" (38.1mm) Dia
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC