WLS15PXRGB1200DSSQP
Part Number:
WLS15PXRGB1200DSSQP
Description:
WLS15 PRO LIGHT STRIP WITH PICK-
Approval Agency :
CE, cULus, UL
Features :
Housing Material :
Aluminum (Al)
Illumination Color :
Blue, Green, Red
Length :
47.24" (1200.0mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm)
Rated Life :
Termination Style :
Cable with Connector (M12)
Voltage - Supply :
12 ~ 24VDC