HLS27DY0430C
Part Number:
HLS27DY0430C
Description:
HLS27 HAZARDOUS LOCATION STRIP L
Illumination Color :
Yellow
Length :
16.93" (430.0mm)
Luminous Flux :
165lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Profile (W x H) :
1.50" (38.1mm) Dia
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC