HLS27DWW0285C W/30
Part Number:
HLS27DWW0285C W/30
Description:
HLS27 HAZARDOUS LOCATION STRIP L
Illumination Color :
White, Warm
Length :
11.22" (285.0mm)
Luminous Flux :
850lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Profile (W x H) :
1.50" (38.1mm) Dia
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC