WLS28-2XW850DXMQ
Part Number:
WLS28-2XW850DXMQ
Description:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; MOTION
Features :
Motion Detection
Length :
33.46" (850.0mm)
Luminous Flux :
1800lm
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Profile (W x H) :
1.10" x 1.41" (27.9mm x 35.9mm)
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC