WL50SWSSL11Q
Part Number:
WL50SWSSL11Q
Description:
WORK LIGHT-50MM 316SS SPOT LIGHT
Housing Material :
Stainless Steel
Illumination Color :
White
Luminous Flux :
285lm
Operating Temperature :
-20°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
1.95" (50.0mm) Dia
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC