WLS28-2XW850XPWMQ
Part Number:
WLS28-2XW850XPWMQ
Description:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH
Features :
Motion Detection
Illumination Color :
White, Cool
Length :
33.46" (850.0mm)
Luminous Flux :
2400lm
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Profile (W x H) :
1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
Rated Life :
75,000 Hours
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC