WLS28-2XW710DXMQ
Part Number:
WLS28-2XW710DXMQ
Description:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; MOTION
Features :
Motion Detection
Length :
27.95" (710.0mm)
Luminous Flux :
1500lm
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Profile (W x H) :
1.10" x 1.41" (27.9mm x 35.9mm)
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC