WLS27CWY-430DSQ
Part Number:
WLS27CWY-430DSQ
Description:
WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
Features :
Cascadable, Dimmable, High/Low/Off Switching
Illumination Color :
White, Yellow
Length :
16.93" (430.0mm)
Luminous Flux :
975lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.06" (27.0mm) Dia
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC