WLS28-2XWW710DXMQ
Part Number:
WLS28-2XWW710DXMQ
Description:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; MOTION
Features :
Motion Detection
Illumination Color :
White, Cool
Ingress Protection :
IP50 - Dust Protected
Length :
27.95" (710.0mm)
Lens Type :
Flat, Diffused
Luminous Flux :
2000lm
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Profile (W x H) :
1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC