WLS28PXRGBW1130XQ
Part Number:
WLS28PXRGBW1130XQ
Description:
STRIP LIGHT, 1130MM, RGBW, QD
Housing Material :
Aluminum (Al)
Length :
44.49" (1130.0mm)
Lens Type :
Flat, Clear
Luminous Flux :
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
1.18" x 1.24" (30.0mm x 31.5mm)
Voltage - Supply :
18 ~ 30VDC