WLS27CG570DSPWMQ
Part Number:
WLS27CG570DSPWMQ
Description:
WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
Features :
Cascadable, Dimmable
Illumination Color :
Green
Length :
22.44" (570.0mm)
Luminous Flux :
720lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.06" (27.0mm) Dia
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC