WLS28-2XWB-570XQ
Part Number:
WLS28-2XWB-570XQ
Description:
WLS28-2 DUAL COLOR LIGHT STRIP;
Illumination Color :
Blue, White
Ingress Protection :
IP50 - Dust Protected
Length :
22.44" (570.0mm)
Lens Type :
Flat, Clear
Luminous Flux :
220lm Blue, 950lm White
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
Rated Life :
75,000 Hours
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC