WLS27XBR2-430DSQ
Part Number:
WLS27XBR2-430DSQ
Description:
WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Illumination Color :
Blue, Red
Length :
16.93" (430.0mm)
Luminous Flux :
200lm Blue, 100lm Red
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.06" (27.0mm) Dia
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC