WLAB105X180DL11Q
Part Number:
WLAB105X180DL11Q
Approval Agency :
CE, cULus
Illumination Color :
Blue
Ingress Protection :
IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Length :
7.09" (180.0mm)
Lens Type :
Flat, Diffused
Luminous Flux :
62lm
Operating Temperature :
-20°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
7.09" x 1.02" (180.0mm x 25.8mm)
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC