WLC90WGL30Q-801189
Part Number:
WLC90WGL30Q-801189
Description:
WLC90 WORK LIGHT; DIMENSIONS: 90
Features :
Dimmable, High/Low/Off Switching
Housing Material :
Aluminum (Al)
Illumination Color :
White, Cool
Luminous Flux :
700lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
3.50" x 1.11" (88.9mm x 28.2mm)
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC