WLC90WGL30Q-803105
Part Number:
WLC90WGL30Q-803105
Description:
WLC90 WORK LIGHT; DIMENSIONS: 90
Housing Material :
Aluminum (Al), Nickel Plated
Illumination Color :
White
Luminous Flux :
700lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
3.58" x 1.11" (91.0mm x 28.2mm)
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC