WLS15PXRGB0920DSQP
Part Number:
WLS15PXRGB0920DSQP
Description:
WLS15 PRO LIGHT STRIP WITH PRO E
Approval Agency :
CE, cULus, UL
Features :
Dimmable
Housing Material :
Aluminum (Al)
Illumination Color :
Blue, Green, Red
Length :
36.22" (920.0mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
0.61" x 1.20" (15.5mm x 30.5mm)
Rated Life :
Termination Style :
Cable with Connector (M12)
Voltage - Supply :
12 ~ 24VDC