WLS28-2CG570XPBQ
Part Number:
WLS28-2CG570XPBQ
Description:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; SWITCH
Features :
Cascadable, High/Low/Off Switching
Illumination Color :
Green
Length :
22.44" (570.0mm)
Lens Type :
Flat, Clear
Luminous Flux :
720lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.10" x 0.98" (28.0mm x 25.0mm)
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC