WLS28-2XW430DSPWMQ
Part Number:
WLS28-2XW430DSPWMQ
Description:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH
Features :
Dimmable
Ingress Protection :
IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Length :
16.93" (430.0mm)
Lens Type :
Flat, Diffused
Luminous Flux :
900lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.10" x 0.82" (28.0mm x 20.9mm)
Rated Life :
75,000 Hours
Termination Style :
Connector (M12)
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC