WLS27CWGRYB5-0285HS24Q
Part Number:
WLS27CWGRYB5-0285HS24Q
Description:
WLS27 MULTICOLOR LIGHT STRIP; LE
Illumination Color :
Blue, Green, Red, White, Yellow
Length :
11.22" (285.0mm)
Luminous Flux :
100lm Blue, 320lm Green, 148lm Red, 520lm White, 456lm Yellow
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
1.06" (27.0mm) Dia
Voltage - Supply :
24VDC