WLS27XRY-430DSQ
Part Number:
WLS27XRY-430DSQ
Description:
WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Illumination Color :
Red, Yellow
Length :
16.93" (430.0mm)
Lens Type :
Flat, Clear
Luminous Flux :
300lm Red, 200lm Yellow
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.06" (27.0mm) Dia
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC