WLB32ZC1130EQMB
Part Number:
WLB32ZC1130EQMB
Description:
WLB32 WORK LIGHT BAR; NO SWITCH
Features :
Cascadable, Shield
Length :
44.49" (1130.0mm)
Luminous Flux :
3000lm
Operating Temperature :
-25°C ~ 45°C
Profile (W x H) :
1.51" x 1.89" (38.4mm x 48.0mm)
Termination Style :
Wire Leads
Voltage - Supply :
90 ~ 264VAC