WLS28-2XW430XM
Part Number:
WLS28-2XW430XM
Description:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; MOTION
Features :
Motion Detection
Length :
16.93" (430.0mm)
Lens Type :
Flat, Clear
Luminous Flux :
1200lm
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Profile (W x H) :
1.10" x 1.41" (27.9mm x 35.9mm)
Rated Life :
Termination Style :
Wire Leads
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC