WLS28-2CWR-285SQ
Part Number:
WLS28-2CWR-285SQ
Description:
WLS28-2 DUAL COLOR LIGHT STRIP;
Illumination Color :
Red, White
Ingress Protection :
IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Length :
11.22" (285.0mm)
Lens Type :
Flat, Clear
Luminous Flux :
200lm Red, 475lm White
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.10" x 0.82" (28.0mm x 20.9mm)
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC