WLS27CBR-285DSQ
Part Number:
WLS27CBR-285DSQ
Description:
WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Illumination Color :
Blue, Red
Length :
11.22" (285.0mm)
Luminous Flux :
110lm Blue, 200lm Red
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.06" (27.0mm) Dia
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC