WLB72IZCW1200D25ACT
Part Number:
WLB72IZCW1200D25ACT
Description:
WLB72 INSPECTION LIGHT BAR; LENG
Features :
Cascadable, Dimmable
Housing Material :
Galvanized Steel
Length :
47.24" (1200.0mm)
Luminous Flux :
4225lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
2.83" x 2.68" (71.9mm x 68.1mm)
Voltage - Supply :
120 ~ 277VAC