WLS28-2XWGRYB5-0285L25DS24Q
Part Number:
WLS28-2XWGRYB5-0285L25DS24Q
Description:
WLS28-2 MULTICOLOR LIGHT STRIP;
Illumination Color :
Blue, Green, Red, White, Yellow
Ingress Protection :
IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Length :
11.22" (285.0mm)
Lens Type :
Domed, Diffused
Luminous Flux :
80lm Blue, 360lm Green, 110lm Red, 800lm White, 100lm Yellow
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.10" x 1.27" (28.0mm x 32.2mm)
Rated Life :
75,000 Hours
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC