WLS27XGRX2S-0285DS24Q
Part Number:
WLS27XGRX2S-0285DS24Q
Description:
WLS27 TWO SEGMENT LIGHT STRIP; L
Features :
Cascadable
Illumination Color :
Green, Red
Length :
11.22" (285.0mm)
Lens Type :
Flat, Diffused
Luminous Flux :
200lm Green, 93lm Red
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
1.06" (27.0mm) Dia
Voltage - Supply :
24VDC