HLS28XW285XM
Part Number:
HLS28XW285XM
Description:
HLS28 HAZARDOUS ENCLOSURE STRIP
Features :
High/Low/Off Switching, Motion Detection
Illumination Color :
White
Length :
11.22" (285.0mm)
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Profile (W x H) :
1.10" x 1.45" (27.9mm x 36.8mm)
Termination Style :
Cable Leads
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC