WLS28PXRGBW145DXKQ
Part Number:
WLS28PXRGBW145DXKQ
Description:
WLS28 PRO LIGHT STRIP WITH IO-LI
Housing Material :
Polycarbonate (PC)
Length :
5.71" (145.0mm)
Lens Type :
Flat, Diffused
Luminous Flux :
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Profile (W x H) :
1.10" x 0.82" (28.0mm x 20.9mm)
Voltage - Supply :
18 ~ 30VDC