WLB32C850EPB
Part Number:
WLB32C850EPB
Description:
WLB32 WORK LIGHT BAR; SWITCHED H
Features :
Cascadable, High/Low/Off Switching, Shield
Length :
33.46" (850.0mm)
Luminous Flux :
2250lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Profile (W x H) :
1.51" x 1.89" (38.4mm x 48.0mm)
Termination Style :
Wire Leads
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC