WLS28-2CW285XMQ
Part Number:
WLS28-2CW285XMQ
Description:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; MOTION
Features :
Cascadable, Motion Detection
Illumination Color :
White
Ingress Protection :
IP50 - Dust Protected
Length :
11.22" (285.0mm)
Lens Type :
Flat, Clear
Luminous Flux :
800lm
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Profile (W x H) :
1.10" x 1.41" (27.9mm x 35.9mm)
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC