WLS28-2CW285DXMQ
Part Number:
WLS28-2CW285DXMQ
Description:
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; MOTION
Features :
Cascadable, Motion Detection
Illumination Color :
White
Ingress Protection :
IP50 - Dust Protected
Length :
11.22" (285.0mm)
Lens Type :
Flat, Diffused
Luminous Flux :
600lm
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Profile (W x H) :
1.10" x 1.41" (27.9mm x 35.9mm)
Rated Life :
75,000 Hours
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC