WLB32ZC850EPBQMEF
Part Number:
WLB32ZC850EPBQMEF
Description:
WLB32 WORK LIGHT BAR; SWITCHED H
Approval Agency :
CE, cULus, UL
Features :
Cascadable, High/Low/Off Switching
Illumination Color :
White, Cool
Length :
33.46" (850.0mm)
Luminous Flux :
2250lm
Operating Temperature :
-25°C ~ 45°C
Profile (W x H) :
1.51" x 1.89" (38.4mm x 48.0mm)
Termination Style :
Cable Leads
Voltage - Supply :
90 ~ 264VAC